Dla nauczyciela

Szkoła za pasem to:

 

Przewodnik dla nauczyciela

Przewodnik dla nauczyciela Szkoła za pasem, podzielony na cztery części odpowiadające częściom kart pracy, zawiera: Dzienne plany pracy, Scenariusze zajęć dziennych, Materiały nutowe, Bibliografię utworów dla dzieci...

   

Program wychowania przedszkolnego

Pakiet Szkoła za pasem to także Program Wychowania Przedszkolnego, z Aneksem zawierającym narzędzia służące przeprowadzeniu diagnozy pedagogicznej.

   

Płyty CD

W skład kompletu dla nauczyciela wchodzą trzy płyty CD, na których znajdą Państwo 40 piosenek w wyjątkowych aranżacjach oraz melodie do zabaw ruchowych.

   

Plansze demonstacyjne Szkoła za pasem

Plansze demonstracyjne powiązane z materiałami dostępnymi w Przewodnikach dla nauczyciela są doskonałym uzupełnieniem pakietu Szkoła za pasem..

   

Inne publikacje

Zobacz również inne publikacje z naszego wydawnictwa, pomagające w rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym.

 

 

 

Autorki pakietu

Marta Jelonek - nauczyciel dyplomowany z wieloletnim stażem pracy w przedszkolu, absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Zdobyła wyróżnienie w konkursie "Projekt wspomagania rozwoju dziecka 2,5-letniego" oraz Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa dla nauczyciela za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

 

Katarzyna Wójcik-Bożętka - nauczyciel dyplomowany, absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od wielu lat pracuje w jednym z krakowskich przedszkoli. Współautorka programu psychoedukacyjnego dla dzieci sześcioletnich z nadpobudliwością psychoruchową. Prowadzi zajęcia ze studentami Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego w Krakowie.
   

 

Szkolenia/warsztaty

Ogólnopolska Konferencja "W labiryncie słów. Afazja dziecięca.."
Cenienie eksperci z z zakresu problematyki afazji dziecięcej, zaburzeń komunikacji, opóźnionego rozw

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji "W labiryncie słów. Afazja dziecięca i inne zaburzenia komunikacji. Objawy, diagnoza oraz terapia".

Program Wychowania Przedszkolnego dostosowany do Podstawy Programowej 2017

Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją dokumentu.

zobacz wszystkie