Uważność w życiu dziecka i bliskich mu dorosłych

Webinar 25 luty 2021 r. godz. 18:00–19:30

1. Czym jest mindfulness i jakie ma znaczenie w kontekście młodego człowieka
  2. W jaki sposób rozwijanie uważności przez bliskich mu dorosłych może wspierać dziecko w jego własnym rozwoju
  3. Uważność na siebie, na młodego człowieka i na wzajemną relację
  4. Sposoby na zwiększenie kontaktu ze sobą i tym samym na bardziej świadome bycie w kontakcie z dzieckiem
  5. Jak wprowadzać uważność w życie dziecka – zarówno młodszego, jak i starszego.

Agnieszka Pawłowska – pomaga wprowadzać uważność, życzliwość i współczucie do codziennego życia. Podpowiada, jak odnaleźć trochę spokoju wśród kolejnych zawirowań, dogadać się z własnymi emocjami, myślami, posłuchać swojego ciała, znaleźć drogę do siebie i zaprzyjaźnić się z tym, kogo tam się odnajdzie.Od ponad 10 lat praktykuje uważność i jest jedną z pierwszych certyfikowanych nauczycielek Mindfulness w Polsce (w podejściu MBSR). Ukończyła psychologię, posiada również certyfikaty nauczyciela Compassion (MBCL) i MBB, a także coacha ICC i Mindfulness Life Coacha. Wykłada na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. By pomóc rodzicom i nauczycielom w przekazywaniu dzieciom wiedzy i umiejętności z zakresu uważniejszego życia, napisała serię książeczek „Kraina Uważności”. Stworzyła także roczny program wdrażania uważności do szkół podstawowych.

www.facebook.com/livemindfullier

Termin: 25.02.2021 r. godz. 18.00-19.30