Konferencja "W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci"

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji

Percepcja słuchowa

Głównym założeniem konferencji W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci jest poszerzenie wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat percepcji słuchowej i jej rozwoju oraz zaburzeń słuchu u dzieci, metod i sposobów terapii. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wielu znanych i cenionych specjalistów z zakresu problematyki percepcji słuchowej i zaburzeń słuchu u dzieci m.in.: dr n. med. Katarzyna Ita Bieńkowska, prof. nadzw. dr hab. med. inż. Krzysztof Kochanek, prof. UMCS dr hab. Jolanta Panasiuk, dr n. med. Paweł Papież.

Program wydarzenia opiera się na trzech sesjach: I sesja będzie miała charakter naukowy, w II głos zabiorą terapeuci, III sesja natomiast będzie miała formę warsztatową.

Konferencja skierowana jest dla logopedów, terapeutów, nauczycieli, pedagogów, rodziców oraz studentów.