Dla nauczyciela

Przewodnik po pakiecie edukacyjnym dla przedszkolaków Szkoła za pasem

Szkoła za pasem to:

Przewodnik dla nauczyciela

Przewodnik dla nauczyciela Szkoła za pasem, podzielony na cztery części odpowiadające częściom kart pracy, zawiera: Dzienne plany pracy, Scenariusze zajęć dziennych, Materiały nutowe, Bibliografię utworów dla dzieci...

Program wychowania przedszkolnego

Pakiet Szkoła za pasem to także Program Wychowania Przedszkolnego, z Aneksem zawierającym narzędzia służące przeprowadzeniu diagnozy pedagogicznej.

Płyty CD

W skład kompletu dla nauczyciela wchodzą trzy płyty CD, na których znajdą Państwo 40 piosenek w wyjątkowych aranżacjach oraz melodie do zabaw ruchowych.

Plansze demonstacyjne Szkoła za pasem

Plansze demonstracyjne powiązane z materiałami dostępnymi w Przewodnikach dla nauczyciela są doskonałym uzupełnieniem pakietu Szkoła za pasem..

Inne publikacje

Zobacz również inne publikacje z naszego wydawnictwa, pomagające w rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym.

Autorki pakietu

Marta Jelonek - nauczyciel dyplomowany z wieloletnim stażem pracy w przedszkolu, absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Zdobyła wyróżnienie w konkursie "Projekt wspomagania rozwoju dziecka 2,5-letniego" oraz Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa dla nauczyciela za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Katarzyna Wójcik-Bożętka - nauczyciel dyplomowany, absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od wielu lat pracuje w jednym z krakowskich przedszkoli. Współautorka programu psychoedukacyjnego dla dzieci sześcioletnich z nadpobudliwością psychoruchową. Prowadzi zajęcia ze studentami Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego w Krakowie.